Nasze atuty

Strona główna > Nasze atuty

Schoeck - prefabrykowane balkony na łącznikach termoizolacyjnych

Obecnie blisko 60% energii wykorzystywanej przez budownictwo zużywane jest na ogrzanie pomieszczeń. Rosnące ceny paliw sprawiają, że koszty utrzymania mieszkań i domów zwiększają się w bardzo szybkim tempie. Dlatego minimalizacja strat ciepła to obecnie jedno z głównych wyzwań w budownictwie.

Appartme - system inteligentnego zarządzania mediami w mieszkaniu

Appartme to kompleksowe rozwiązanie do pełnego zarządzania mieszkaniem. Produkt, który jest realną odpowiedzią na potrzeby użytkownika. To kompletny ekosystem, który pozwala kontrolować wszystkie obszary mieszkania w efektywny i zrównoważony sposób. Umożliwia on na sterowanie obszarami takimi jak: oświetlenie, elektryczność, ogrzewanie, zawory wody.

Ciepłe okna PCV trzyszybowe

Budynki wyposażone w stolarkę okienną i balkonową o współczynniku przenikania ciepła U ≤ 1,1 W/(m2 K), które odpowiednio izolują od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Indywidualna stacja mieszkaniowa

Indywidualne stacje mieszkaniowe są urządzeniami służącymi do decentralnego przygotowania ciepłej wody użytkowej i regulacji temperatury powietrza w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie ogranicza ilość pionów prowadzonych na klatce schodowej do 2 pionów grzejnych (zasilanie i powrót ze źródła ciepła) i pionu wody zimnej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych